Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3524
Stary 29.03.2024, 10:11
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Jak nie awansujemy to cały projekt erasmusów razem z Kiko się sam rozwiązę, razem z klubem przy okazji..
Dokladnie. A socios pozbawiło się właśnie 1.5 mln na start w IV lidze. Pelikenarium klasy światowej.
Odpowiedz cytując