Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
Manhunt.
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2015
Offline
#
3523
29.03.2024, 09:22
Największym błędem leszku to jest wierzenie, że to tylko i wyłącznie Kiko stał za transferami. Zapominacie, że za część transferów odpowiadali jego wspólpracownicy, których już np. nie ma.
Manhunt.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Manhunt.
Znajdź inne posty napisane przez Manhunt.