Drozd napisał(a):

|
Bo grubas zarabia ułamek tego co Igor "geisza" Sapała i jest nadzieja, że na swoją pensję zapracuje, której to w przypadku Sapały nie ma już dawno.
|
Ach ta polityka sportowo-finansowa.Za jaja powiesić tego co za nią odpowiada.No bo nie Królewski rzecz jasna...