Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3508
Stary 28.03.2024, 18:24
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Bo grubas zarabia ułamek tego co Igor "geisza" Sapała i jest nadzieja, że na swoją pensję zapracuje, której to w przypadku Sapały nie ma już dawno.
Ach ta polityka sportowo-finansowa.Za jaja powiesić tego co za nią odpowiada.No bo nie Królewski rzecz jasna...
Odpowiedz cytując