|
"Anton Chiczkan - trenuje z drużyną, ale ze względu na kwestie prywatne związane z formalnościami uprawniającymi do stałego przebywania w Polsce nie może znaleźć się w składzie."
Czy ja dobrze rozumiem, że Wisła nie sprawdziła wszystkich formalności przed podpisaniem kontraktu?! I teraz płacimy pensje zawodnika, który nie ma papierów na to by móc grać?!
|