Drozd napisał(a):

To już nie zaskroniec? .
|
Zawsze używałem określenia padalec. Bo uważam że podczas zagrożenia jako beznoga jaszczurka â odzuciâ ogon i poleci dalej.
Po drugie to tam padały o wiele mniejsze kwoty za wyżywienie niż 80 koła.
Po trzecie jak już zostało tobie napisane sapała to autorski pomysł padalca i konkludując jeśli jest to kaleka o kulach do odbudowy to wedle padalca do Wisły nadaje się idealnie.