Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3499
Stary 28.03.2024, 04:35
Drozd napisał(a):Wyświetl post
To już nie zaskroniec? .
Zawsze używałem określenia padalec. Bo uważam że podczas zagrożenia jako beznoga jaszczurka „ odzuci” ogon i poleci dalej.

Po drugie to tam padały o wiele mniejsze kwoty za wyżywienie niż 80 koła.

Po trzecie jak już zostało tobie napisane sapała to autorski pomysł padalca i konkludując jeśli jest to kaleka o kulach do odbudowy to wedle padalca do Wisły nadaje się idealnie.
Ostatnio edytowane przez PAWEŁ : 28.03.2024 o godz. 04:46.
Odpowiedz cytując