Drozd napisał(a):

|
Królewskiego? A jak się nazywał prezes który go podpisywał? Jak się nazywał dyrektor sportowy który dał mu taki kontrakt? I takich Sapałów jest więcej, dlatego teraz kasy brakuje, bo trzeba im płacić, a grać nie potrafią. Królewski za to odpowiada? W jakimś stopniu tak bo zachowywał się jak marionetka. Teraz zatrudnienie Kiko i Rude pozwala mieć nadzieję, że zerwał sznurki.
|
No i sprawdziłeś?Tak niestety to prawda,Sapała o którego gardłujesz od miesiąca to autorski pomysł Królewskiego podpisany w momencie kiedy funkcję dyrektora sportowego"pełnił" już Kiko.Słowo "pełnił"nie przypadkowo dałem w cudzysłów ale lepiej już tego nie rozgrzebywać bo cały fakt będzie jeszcze bardziej komiczny.