Drozd napisał(a):

|
Królewskiego? A jak się nazywał prezes który go podpisywał? Jak się nazywał dyrektor sportowy który dał mu taki kontrakt? I takich Sapałów jest więcej, dlatego teraz kasy brakuje, bo trzeba im płacić, a grać nie potrafią. Królewski za to odpowiada? W jakimś stopniu tak bo zachowywał się jak marionetka. Teraz zatrudnienie Kiko i Rude pozwala mieć nadzieję, że zerwał sznurki.
|
Kolega jest opóźniony w rozwoju czy pijany (miłością do Jarosława)?
Igor Sapała dołączył do Wisły 13.12.2022. Kontrakt dał mu dyrektor sportowy Kiko Ramirez (w Wiśle od 5.12.2022) a podpisał go prezes Jarosław Królewski (prezes Wisły od 23.11.2022).
Czego nie rozumiesz?
Partia łykających jest generalnie zabawna ale Ty kolego już dawno przebiłeś dno autokompromitacji.