Cytat:
Gdzieś tu latał wpis z Królewskiego z grupy FB, że klub nie jest zainteresowany kolejnymi pożyczkami - pytanie czy to nie było powodem zwrócenia się do Socios również, bo można ten hajs było wrzucić nie jako pożyczka.
Bo kolejne dosypanie przez właściciela musiałoby (?) takową być w tym momencie, co pogorszyłoby liczby w papierach.
Ew. prozaicznie - nie miał/nie chciał znów ładować swojej kasy.
|
Nie musi pozyczac

moze podnosic kapital zakladowy

Ale... jesli pozycza nie swoje pieniadze to nie sa one w zaden sposob wtedy zabezpieczone... wiec neiwykluczone, ze w zaden sposob nie moze wniesc pieniedzy do klubu poza pozyczka
