Stwierdzenie, że "Omrani też na 100% Wiśle nic nie da", bo istniał ktoś taki jak Beciraj czy Pereira, jest tak idiotyczne i absurdalne, że nawet nie będę tego komentować: myśl godna umysłu, który coś takiego wyprodukował.
Na tej samej zasadzie można byłoby powiedzieć, że na przykład Wisła na 100% nie wygra z Chrobrym, bo istnieje również mecz Chrobrego z GKS Tychy, w którym one z nim nie wygrały itd. itp.
A skoro punkty może załatwić każdy dowolny piłkarz, to faktycznie weźmy byle jakiego Kazka z C klasy i niech załatwia. Nawet 100 euro kontraktu pewnie nie trzeba będzie mu dawać, wystarczy tylko postawić mu piwo.
Poziom merytoryczny Jaroo to dno dna, okrywane tradycyjną warstwą bluzgów od czasu do czasu. Ale czegóż innego po hejterach się spodziewać.