Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3474
Stary 27.03.2024, 03:46
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Punkty to może załatwić każdy dowolny piłkarz w każdym meczu.
I nie potrzeba do tego podpisywać na 3 miesiące grubasa żeby zagrał w 2 czy 3 meczach w końcówce swojego kontraktu.
Jak Ty coś napiszesz, to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać...

Otóż nie, punktów nie może nam załatwić każdy dowolny piłkarz. Nie muszę teoretyzować, lata stawiania na polskie, bałkańskie etc. młode talenty daje gigantyczny materiał do analizy i wynika z niego że takie Szywacze, Młyńskie, Olejarki, Halilovicie, Buksy, Dudy mogą nam co najwyżej zapewnić spadek. W ilościach homeopatycznych są OK, ale piłka nożna polega na strzelaniu goli. Ktoś musi podać, ktoś strzelić. Dziwnym trafem w 99% przypadków punkty zapewniają nam zawodnicy dobrzy technicznie, z dobrze ułożoną stopą.

Kierując się Twoją kretyńską logiką to w ogóle trzeba było wystawić zespół rezerw, no bo przecież każdy może punkty zdobyć - a jaka oszczędność.

Jesteś żałosnym hejterem, ale fakt że wraz z FraMatem robicie histerię o piłkarza który całościowo zarobi u nas podstawy mniej niż Sapala w miesiąc pokazuje że jednak chyba idzie ku lepszemu. Jesteście tak żałośni że nawet nie potraficie poczekać aż przegramy jakiś mecz albo Omrani źle zagra - ale przez to też nikt nie traktuje was poważnie.

P.S. O wiele większe pieniądze przepalamy na Olejarki, Młyńskich etc. Tutaj faktycznie trzeba sobie zadać pytanie czy takiej samej roli (zapchajdziury) nie może pełnić taki Szywacz który jest już na kontrakcie. Ściąganie takich nie młodzieżowców - umówmy się, to nie jest tak że myśmy tego Olejarkę znaleźli, znają go wszystkie kluby Ekstraklasy i pierwszej ligi. Takie kluby jak Lech czy Legia znały go pewnie przed poprzednim sezonem - ale uznały że nic z niego nie będzie. Ani to nie jest wzmocnienie na teraz, ani inwestycja w przyszłość...
Najbardziej skrajnym przykładem takich inwestycji jest Fazlagić. Kiedy trzeba było bronić się przed spadkiem - przepalili kasę na jakieś macedońskie drewno, gdzie szanse że wyjdziemy na zero są bliskie zeru.
Omrani to jest dla odmiany ryzyko bliskie zeru. Jak się nie sprawdzi to wydaliśmy kilka tysięcy euro wszystkiego i się żegnamy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.03.2024 o godz. 04:21.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując