FraMat napisał(a):

Bo zmienna istnieje.
Omrani ostatni raz zagrał na niezłym poziomie 2 lata temu.
A czas leci nieubłaganie.
A waga tez rośnie.
A niesportowy tryb życia w ciągu ostatnich 2 lat to też fakt. Nie opinia.
Te zmienne sprawiają, że liczenie na umiejętności sprzed 2 lat jest obarczone wieeeeelkim ryzykiem.
|
I kolejna konfabulacja: że jego waga znów rośnie, że prowadził niesportowy tryb życia, bo tak powiedziało paru rumuńskich forumowiczów i działaczy w ich mediach dawno temu, co dla Ciebie jest równoznaczne z tym, że to jest fakt.

Sugestię. że umiejętności są zmienną już pominę.
Niesportowy tryb życia Sapały nie sprawił, że paru dziennikarzy przestało uważać go za głównego wygranego obozu w Turcji, a trwająca również niemal dwa lata absencja Urygi nie uczyniła z niego nieprzydatnego dla Wisły obrońcy.
Nie umiesz nie konfabulować?

Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze"