Markus napisał(a):

Żurawski i Paweł Brożek są piłkarskimi emerytami, a nie czynnymi piłkarzami cały czas mogącymi wrócić do optymalnej formy. Omrani nadal może dojść do dyspozycji w zupełności odpowiadającej potrzebom słabej polskiej pierwszej ligi.
Różnica oczywista. Po co znów sięgasz po tą demagogię?
|
Bo zmienna istnieje.
Omrani ostatni raz zagrał na niezłym poziomie 2 lata temu.
A czas leci nieubłaganie.
A waga tez rośnie.
A niesportowy tryb życia w ciągu ostatnich 2 lat to też fakt. Nie opinia.
Te zmienne sprawiają, że liczenie na umiejętności sprzed 2 lat jest obarczone wieeeeelkim ryzykiem.