Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3466
Stary 26.03.2024, 20:35
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jak to bez żadnych podstaw? Gdyby Omrani nigdy nie grał na poziomie o klasę lepszym niż nasza 1 liga. To może nie byłoby podstaw żeby twierdzić, że może stać się bardzo produktywny. Ale on na takim poziomie grał i potencjał ma. Więc podstawy są oczywiste.
Liga rumuńska to poziom o klasę lepszy niż liga polska?
Pierwsze słyszę.
Drozd napisał(a):Wyświetl post

To ta druga grupa, która twierdzi że Omrani się na pewno nie przyda, nie ma do tego żadnych podstaw, bo niby jakie? Nadwaga z przed pół roku ?
Nadwaga z połowy stycznia.
Nie sprzed pół roku.
Plus komentarze i opinie działaczy klubów rumuńskich, dziennikarzy rumuńskich i kibiców klubów, w których grał ostatnio.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując