Drozd napisał(a):

|
Jak to bez żadnych podstaw? Gdyby Omrani nigdy nie grał na poziomie o klasę lepszym niż nasza 1 liga. To może nie byłoby podstaw żeby twierdzić, że może stać się bardzo produktywny. Ale on na takim poziomie grał i potencjał ma. Więc podstawy są oczywiste.
|
Liga rumuńska to poziom o klasę lepszy niż liga polska?
Pierwsze słyszę.
Drozd napisał(a):

To ta druga grupa, która twierdzi że Omrani się na pewno nie przyda, nie ma do tego żadnych podstaw, bo niby jakie? Nadwaga z przed pół roku ?
|
Nadwaga z połowy stycznia.
Nie sprzed pół roku.
Plus komentarze i opinie działaczy klubów rumuńskich, dziennikarzy rumuńskich i kibiców klubów, w których grał ostatnio.