|
To nie chodzi o to czy Omrani sie przyda czy nie. Tu chodzi o to, ze jak sie jest bankrutem, to sie nie generuje kolejnych kosztow.
Proponuje definicje slowa bankrut i co by sie stalo z klubem, gdyby nie Socios. Zakladam, ze jaroslaw.krolewski ma duze poklady honoru i gdyby bylo go stac dolozyc kolejne 1,5 mln zlotych to zrobilby to nie w formie pozyczki ale podniesienia kapitalu zakladowego, ale poniewaz braklo kapusty to bylo zebranie u socios.
|