Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3464
Stary 26.03.2024, 20:32
To nie chodzi o to czy Omrani sie przyda czy nie. Tu chodzi o to, ze jak sie jest bankrutem, to sie nie generuje kolejnych kosztow.
Proponuje definicje slowa bankrut i co by sie stalo z klubem, gdyby nie Socios. Zakladam, ze jaroslaw.krolewski ma duze poklady honoru i gdyby bylo go stac dolozyc kolejne 1,5 mln zlotych to zrobilby to nie w formie pozyczki ale podniesienia kapitalu zakladowego, ale poniewaz braklo kapusty to bylo zebranie u socios.
Odpowiedz cytując