Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#739
Stary 26.03.2024, 20:32
Jezuuuu, Markus ale smęcisz, żeby tylko wyszło na twoje.
Moim zdaniem .......isz bez sensu.

Pisanie o Algierczyku "grubszy Sobczak" było przedstawieniem jak w tamtym momencie Omrani wyglądał.
Naucz się rozróżniać fakty od opinii.
W jednym miejscu cytowałem opinii z for internetowych.
W drugim oceniałem wygląd Omraniego na podstawie zdjęć.

Jesteś skrajnym manipulantem.
Wyrywasz z kontekstu, co ci pasuje.

Gazeta wybiórcza, inaczej zwana gazetą żydowską to przy tobie pikuś.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując