|
Jezuuuu, Markus ale smęcisz, żeby tylko wyszło na twoje.
Moim zdaniem .......isz bez sensu.
Pisanie o Algierczyku "grubszy Sobczak" było przedstawieniem jak w tamtym momencie Omrani wyglądał.
Naucz się rozróżniać fakty od opinii.
W jednym miejscu cytowałem opinii z for internetowych.
W drugim oceniałem wygląd Omraniego na podstawie zdjęć.
Jesteś skrajnym manipulantem.
Wyrywasz z kontekstu, co ci pasuje.
Gazeta wybiórcza, inaczej zwana gazetą żydowską to przy tobie pikuś.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|