Markus napisał(a):

Osoby które uważają że Omrani się nie przyda bazują tylko na swojej ocenie jego aktualnej dyspozycji fizycznej i formy. A ta jak wiadomo jest sprawą zmienną.
Osoby, które uważają że może się przydać, bazują na jego wyszkoleniu oraz piłkarskim dorobku w postaci tytułów mistrzowskich i wielu bramek strzelonych w Rumunii. Na jego umiejętnościach, których nie zapomniał i które przynajmniej w części nadal może pokazywać na polskich pierwszoligowych wojskach. To nie jest sprawa zmienna, on je ma.
|
Gdyby to nie była sprawa
zmienna to nikt by tego nie poruszał.
Taki Maciej Żurawski czy Paweł Brożek też pewnie nie zapomnieli swoich umiejętności.
Problemem jest upływający czas i przybywająca waga.
W przypadku dwóch wymienionych czas trochę dłuższy.
W przypadku Omraniego trochę krótszy.