Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3462
Stary 26.03.2024, 20:28
Markus napisał(a):Wyświetl post
Osoby które uważają że Omrani się nie przyda bazują tylko na swojej ocenie jego aktualnej dyspozycji fizycznej i formy. A ta jak wiadomo jest sprawą zmienną.

Osoby, które uważają że może się przydać, bazują na jego wyszkoleniu oraz piłkarskim dorobku w postaci tytułów mistrzowskich i wielu bramek strzelonych w Rumunii. Na jego umiejętnościach, których nie zapomniał i które przynajmniej w części nadal może pokazywać na polskich pierwszoligowych wojskach. To nie jest sprawa zmienna, on je ma.
Gdyby to nie była sprawa zmienna to nikt by tego nie poruszał.
Taki Maciej Żurawski czy Paweł Brożek też pewnie nie zapomnieli swoich umiejętności.
Problemem jest upływający czas i przybywająca waga.
W przypadku dwóch wymienionych czas trochę dłuższy.
W przypadku Omraniego trochę krótszy.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując