jaroslaw.krolewski napisał(a):

|
Przestań chłopie konfabulowac. Kiko nie miał styczności z Albertem wcześniej. Przyjmujecie sobie w tym miejscu jakieś fakty za pewne a potem powielacie jak katarynki bzdury. Albert powiedział to w wywiadzie nie jednym jak to wyglądało. Osobiście łączyliśmy ich numerami.
|
Ok.
Przyjmuje do wiadomości.
Nie chce mi się teraz szukać, bo nie mam na to czasu, ale wydaje mi się, że gdzieś w mediach pojawiła się wiadomość o skrzyżowaniu się dróg Rude i Kiko w pewnym okresie, w pewnym klubie.
Stąd te "konfabulacje".
Myślę, że ktoś to niedługo wrzuci na forum.