Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3457
Stary 26.03.2024, 20:05
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ale dlaczego obronę? Przed kim? Przed nawiedzonymi krytykantami, którzy nawet brzuch prezesa uważają z dobry powód do krytyki?
No właśnie nie wiem przed kim. Chciałbym to wiedzieć. Naprawdę.

Podobnie jak teraz chciałbym wiedzieć, jakim cudem moją dyskusję na temat spekulacji o roli agenta i Rodado w transferze piłkarza, który nie jest Rodado postanowiłeś sprowadzić do dyskusji o brzuchu prezesa?! Nigdy w życiu nie napisałem ani słowa o brzuchu prezesa. Mało tego, nie pisałem nawet o brzuchu Omraniego.

Jednak jakimś niepojętym mechanizmem postanowiłeś jednak postanowić przylepić do tej dyskusji wątek brzucha prezesa. Po co? Żeby zdyskredytować głos w dyskusji na temat domniemanych dodatkowych wątków w transferze Omraniego? Żeby nie trzeba było skupić się na meritum i wygodnie odejść w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku, bo udało się zmienić kierunek dyskusji na... cholera wie o czym?

[sorry - edit - pomyliłem osoby, musiałem wyedytować część tekstu]
Ostatnio edytowane przez MaLk : 26.03.2024 o godz. 20:09.
Odpowiedz cytując