Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3456
Stary 26.03.2024, 20:02
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Na razie za 1/5 kasy, którą wydajemy na bezproduktywnego Sapałę, dostaliśmy zawodnika, który może stać się bardzo produktywny. Bardzo dobry interes.
Czyli osoby, które zgadują, że Omrani się nie przyda i jego zatrudnienie to wyrzucanie kasy są nostradamusami (czyt.: zgadywaczami przyszłości bez żadnych podstaw)


Czym się one różnią od innych osób, które również bez żadnych podstaw twierdzą że "może [on] stać się bardzo produktywny. Bardzo dobry interes"?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując