|
Ad Markus
Podejrzewam, że Rude został wybrany, dlatego, że:
- ma odpowiedni dla Wisły warsztat trenerski i wiedzę merytoryczną
- jest dobrym znajomym Kiko
Takich, którzy mają odpowiedni dla Wisły warsztat trenerski i wiedzę merytoryczną jest pewnie wielu. Spośród tych wielu, akurat ten jeden jest dobrym znajomym Kiko.
Jeśli tylko dlatego, że oprócz bycia znajomym ma także warsztat i wiedzę, dla ciebie to nie kolesiostwo, to naginasz rzeczywistość.
Dlaczego zawsze widzisz i promujesz tylko jedną stronę medalu?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|