Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3454
Stary 26.03.2024, 19:55
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Wszystko w przyrodzie jest możliwe, ale oznaczałoby to, że jesteśmy niepoważnym klubem, Angel niepoważnym piłkarzem, Omrani nawet nie piłkarzem, a ich agent niepoważnym agentem.

Zakładając na chwilę, że jest to scenariusz zgodny z prawdą, starałbym się go gdzieś głęboko schować i modlić się, żeby nie ujrzał światła dziennego, a nie czynił z niego sposobu na obronę Królewskiego.
Ale dlaczego obronę? Przed kim? Przed nawiedzonymi krytykantami, którzy nawet brzuch prezesa uważają z dobry powód do krytyki?

Na razie za 1/5 kasy, którą wydajemy na bezproduktywnego Sapałę, dostaliśmy zawodnika, który może stać się bardzo produktywny. Bardzo dobry interes.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując