Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#732
Stary 26.03.2024, 19:13
Markus napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy wziąć parę wypowiedzi choćby z Jaroo1:
....

Wolfy trafnie podsumował rzeczywistość i intencje tej grupki osób. Niektórzy w niej są po prostu inteligentniejsi niż Jaroo i sprytniej dobierają słowa.
Sorry, ale to już przejaw wybitnie złej woli takie wrzucanie wszystkich do jednego worka i sugerowanie że pewne osoby są hejterami tylko piszą w sposób nie hejtujący.
Co to w ogóle jest?
Inkwizycja czy komisarze ludowi?
Nie odróżniasz krytyki i wątpliwości od hejtu?
Jeśli ktoś ma inne zdanie już jest hejterem?

A kim jest ktoś szukający hejtu na siłę?
Ogarnij się
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując