Markus napisał(a):

Wystarczy wziąć parę wypowiedzi choćby z Jaroo1:
....
Wolfy trafnie podsumował rzeczywistość i intencje tej grupki osób. Niektórzy w niej są po prostu inteligentniejsi niż Jaroo i sprytniej dobierają słowa.
|
Sorry, ale to już przejaw wybitnie złej woli takie wrzucanie wszystkich do jednego worka i sugerowanie że pewne osoby są hejterami tylko piszą w sposób nie hejtujący.

Co to w ogóle jest?

Inkwizycja czy komisarze ludowi?
Nie odróżniasz krytyki i wątpliwości od hejtu?
Jeśli ktoś ma inne zdanie już jest hejterem?
A kim jest ktoś szukający hejtu na siłę?
Ogarnij się