KOALIK napisał(a):

Ale przecież to się dzieje od lat w Ekstraklasie, a w Wiśle w szczególności.
Kiko i Albercik to koledzy.
A tyle było bajeczek o wykorzystaniu najnowszych technologii przy wyborze nowego trenera Wisły.
O układach menedżerskich piszę od lat, bo one zrujnowały Wisłę od ery holenderskiej po dzień dzisiejszy.
|
Wisłę najbardziej rujnowali polscy managerowie, wciskając jej swoje piłkarskie półprodukty. To oni zmuszali ją do przepłacania za zawodników, kasowali od niej horrendalne prowizje.
Madziara i spółka - mówi ci coś to nazwisko Koaliczku?
To nie był żaden Holender czy Hiszpan. To jemu Wisła musiała oddawać miliony ze swojego budżetu. I wielu innych polskim menadżerom takim jak on.
Bardzo dobrze, że dzięki temu, iż Kiko był kolegą Rude ten ostatni mógł zostać dzisiaj trenerem Wisły. Na razie to świetny ruch i duży krok do przodu w porównaniu z czasami Sobolewskiego.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze"