Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.03.2024, 11:12
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się, że masz zaburzony ogląd rzeczywistości.
Ani dla MaLk, ani dla FraMat, ani dla Karherop (podejrzewam) Rude nie jest ani nie był kozłem ofiarnym.
Ot, był obiektem oceny wychodzącej z porównania wobec zapowiedzi i oczekiwań.
A że w pierwszych meczach zapowiedzi i oczekiwania nie realizowały się w jednak skrzeczącej nieco rzeczywistości stąd był i jest obiektem krytycznych, ale zdroworozsądkowych uwag.
I tyle - nazwanie nas frajerami buduje tylko twoje poczucie wartości (całkiem fałszywe), ale obiektów tego aspergerowskiego ataku nie rusza.
Chłop już odleciał i został demagogiem. Każdą normalną krytykę, wątpliwości podciąga pod "hejterstwo" i inne "myślozbrodnie". Typowy totalniak w myśleniu. Jego i tylko jego zdanie jest prawdziwe.

Zarówno Ty jak i wymienieni koledzy akurat nie jesteście hejterami. Z wieloma poglądami również Twoimi się nie zgadzam, ale nie wpadłbym na to co "totalniak" wolfy żeby Ciebie tak nazwać.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując