|
To może przybliżysz jakie i czyje były te zapowiedzi i oczekiwania? Bo ja słyszałem że po Arce już Rude nie będzie, bo nie zna ligi, teoretyk, bez doświadczenia itp. itd.
Zatem po tych 6 meczach uważasz, że krytyczne uwagi są zdroworozsądkowe? Bo moim zdaniem to jest ciągle to samo biadolenie na zapas uprawiane od ogłoszenia jego nazwiska jako trenera.
|