Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.03.2024, 21:35
Obawiam się, że masz zaburzony ogląd rzeczywistości.
Ani dla MaLk, ani dla FraMat, ani dla Karherop (podejrzewam) Rude nie jest ani nie był kozłem ofiarnym.
Ot, był obiektem oceny wychodzącej z porównania wobec zapowiedzi i oczekiwań.
A że w pierwszych meczach zapowiedzi i oczekiwania nie realizowały się w jednak skrzeczącej nieco rzeczywistości stąd był i jest obiektem krytycznych, ale zdroworozsądkowych uwag.
I tyle - nazwanie nas frajerami buduje tylko twoje poczucie wartości (całkiem fałszywe), ale obiektów tego aspergerowskiego ataku nie rusza.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując