|
1. Zaliczyłeś zwycięstwo po dogrywce z Widzewem jako 3 pkt, a dobrze wiemy, że nikt tego tak nie zalicza.
2. Porównywanie średniej punktów do trenerów Wisły w ekstraklasie gdzie nie byliśmy mówiąc delikatnie potentatem to spora manipulacja.
3. Porównywanie Rude z Sobolewskim też nie ma sensu, bo Rude przyszedł i mógł spokojnie pracować 1,5 miesiąca przed startem rundy. Sobolewski przejął stery w trakcie rundy.
Generalnie nie wiem po co się sprzeczacie. Czas płynie szybko. Za 2 miesiące z hakiem wszystko będzie jasne. Awans będzie oznaczał to, że eksperyment z Rude się udał. Przy braku awansu przyszłość maluje się w takich barwach, że nikomu nie będzie do śmiechu, więc pewnie nawet przeciwnicy tego pomysłu chcą żeby to wypaliło, bo inaczej nadchodzą mroczne czasy.
Ostatnio edytowane przez tempertantrum : 25.03.2024 o godz. 18:36.
|