Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28571
Stary 25.03.2024, 17:58
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Po sparingach się zawodników nie skreśla.... chyba że chodzi o Fazlagica to jego można było po sparingach skreślić.
I tak z pewnością Broda to półgłówek który będzie słuchał tego to mówią dziennikarze a nie trener....
Ehhh i kto tu wygaduje głupoty....
I tutaj pojawia się pytanie, dlaczego Sapała został, a Fazlagic poszedł na wypożyczenie.

1. Sapała został lepiej oceniony przez trenera niż Fazlagic.

lub

2. Menago Sapały ma lepsze układy w klubie i okolicach niż menago Fazlagica. Określanie Sapały "wygranym obozu" w mediach rzuca jakieś światło na tą sprawę.

lub

3. Fazlagic chciał pójść tam gdzie prędzej może zagrać, a Sapała ma wywalone, ważne że kasuje co miesiąc.


Natomiast co do Brody. Nie ważne co Broda sobie myśli. Jak go będą męczyć pytaniami typu. "Czy nie jesteś zły na trenera że nie grasz, chociaż jesteś lepszy". To jak ma reagować? Bo przecież jest lepszy skoro miał być pierwszy gdyby nie kontuzja. Oczywiście wszystko zdaniem fachowych dziennikarzy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując