Karherop napisał(a):

Tak, piłkarze są od grania, a klub jest od płacenia w terminie. Jakby Ci szef nie płacić 2 miesiące to na pewno byś mlaskał że zatrudnia kolejnych pracowników mając już 30 innych na etacie
|
Oczywiscie nie placenie w terminów to patologia, aczkolwiek w pilce jest to czesto stosowany myk, + gdzieś bylo necie ze piłkarze zgodzili się na opóźnienia.