Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28566
Stary 24.03.2024, 21:17
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Tak, piłkarze są od grania, a klub jest od płacenia w terminie. Jakby Ci szef nie płacić 2 miesiące to na pewno byś mlaskał że zatrudnia kolejnych pracowników mając już 30 innych na etacie
Oczywiscie nie placenie w terminów to patologia, aczkolwiek w pilce jest to czesto stosowany myk, + gdzieś bylo necie ze piłkarze zgodzili się na opóźnienia.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując