krysztal napisał(a):

Chwila,chwila a kto temu Sapale dawał pograć praktycznie w każdym sparingu w Turcji i nie poznał,że to leser?
Przecież nikt siła go do składu nie wpychał.Można było poszukać alternatyw w meczach kontrolnych z przesunięciem któregoś zawodnika na tą pozycję a Igora wysłać na trybuny.Na zgrupowaniu Sapała odstawiał ten sam cyrk który widzieliśmy z Tychami.
|
W sparingach grali wszyscy zdrowi, bo do tego służą sparingi - czy to u Hybali, czy Guli, czy Sobolewskiego, czy Rude.
Posypał się nam środek i nie ma komu grać przy absencji Carbo. Ostatni sparing pokazał ile warci są Dziedzic czy Kutwa puszczeni samopas. Ale Igor prawdopodobnie załatwił sobie wilczy bilet u trzeciego trenera z rzędu, może się skupić na tym co go najbardziej interesuje. A raczej nie jest to sport.
@Karherop - wcześniej piłkarze w szatni mieli dość Hiszpanów, traz mają dość dodatkowych kontraktów? Oni nie są od zarządzania tylko grania, a Igorek jak mu się nie podoba niech szuka innego frajera albo dogada się z klubem w kwestii rozwiązania kontraktu. Jakoś na imprezki w Warszawie pieniędzy mu jeszcze starcza...
P.S. Takiego Żyro czy Bashę szanuję, bo jak są zdrowi to przynajmniej się starają na boisku, prowadzą sportowy tryb życia, zwykle jak wchodzą to dają coś od siebie. Profesjonaliści. Sapała - ktokolwiek go tu polecił powinien wylecieć na ryj...