MaLk napisał(a):

Ano. To jest streszczenie naszej polityki transferowej od kilku lat. Cały czas próbujemy znaleźć kogoś "nieoczywistego", usiłując pokazać całej reszcie świata, że jesteśmy w jakiś sposób wyjątkowi.
...
|
Przesadzasz.
David Beckham w PSG też specjalnie nie pograł, a końcówkę w AC Milan przesiedział z kontuzją
- by się odwołać do ostatnich produkcji Netflixa.
A tak bardziej schodząc na lokalne podwórko, to nie wydaje mi się byśmy mieli aż taką dużą ilość przestrzelonych transferów zwłaszcza od kiedy Wisłą przestała szastać kasą od Cupiała.