AgresywnyChomik napisał(a):

Obecnie gra najlepiej od przyjscia do Wisly fakt, czyli po 2 latach gra na miare ekstraklasowego kontraktu.
Przypominam tak wysokiego ze sam nie chcial nigdzie odchodzić.
|
Nie twierdzę, że Wisła nie popełniła błędów transferowych, zwłaszcza, że zawsze braliśmy kogoś "nieoczywistego". Obecnie to nawet "bardzo nieoczywistego". Sam pamiętam, jak zawalił nam kilka meczów.
Za to teraz część z wiślackich inwestycji się zwraca. Więc skoro trener potrafił wyciągnąć z niego to za co zapłaciliśmy, to
teraz nie ma się co czepiać.
Do każdego zawodnika można się przyczepić. Np. Fernandez też nie pomógł nam w utrzymaniu się swoim zawieszeniem po 30 kolejce sezonu 21/22.