Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28560
Stary 24.03.2024, 13:13
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Obecnie gra najlepiej od przyjscia do Wisly fakt, czyli po 2 latach gra na miare ekstraklasowego kontraktu.

Przypominam tak wysokiego ze sam nie chcial nigdzie odchodzić.
Nie twierdzę, że Wisła nie popełniła błędów transferowych, zwłaszcza, że zawsze braliśmy kogoś "nieoczywistego". Obecnie to nawet "bardzo nieoczywistego". Sam pamiętam, jak zawalił nam kilka meczów.

Za to teraz część z wiślackich inwestycji się zwraca. Więc skoro trener potrafił wyciągnąć z niego to za co zapłaciliśmy, to teraz nie ma się co czepiać.

Do każdego zawodnika można się przyczepić. Np. Fernandez też nie pomógł nam w utrzymaniu się swoim zawieszeniem po 30 kolejce sezonu 21/22.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując