Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28557
Stary 24.03.2024, 00:10
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Jak ja kocham szukanie problemów tam gdzie ich nie ma...
Ormani jest za 2k euro bo na nic lepszego nas nie stac. Jest to low risk - high reward sytuacja bo Wisla za marny grosz (jak na warunki placowe w pilce) dostala zawodnika ktory ma umiejetnosci i jesli dojedzie fizycznie to powinien walczyc o pierwsza 11.

Problemem placowym są
Sapala (do konca 2025 !)
Basha, Junca, Zyro (przed, po lub w trakcie leczenia kontuzji)
Colley (mimo ze gra ostatnio bardzo dobrze jest na ekstraklasowej umowie).
...
Z Colleyem to przesadziłeś.
W tym momencie jest filarem naszej obrony więc czepianie się akurat o jego kontrakt to mocna przesada.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując