AgresywnyChomik napisał(a):

Jak ja kocham szukanie problemów tam gdzie ich nie ma...
Ormani jest za 2k euro bo na nic lepszego nas nie stac. Jest to low risk - high reward sytuacja bo Wisla za marny grosz (jak na warunki placowe w pilce) dostala zawodnika ktory ma umiejetnosci i jesli dojedzie fizycznie to powinien walczyc o pierwsza 11.
Problemem placowym są
Sapala (do konca 2025 !)
Basha, Junca, Zyro (przed, po lub w trakcie leczenia kontuzji)
Colley (mimo ze gra ostatnio bardzo dobrze jest na ekstraklasowej umowie).
...
|
Z Colleyem to przesadziłeś.
W tym momencie jest filarem naszej obrony więc czepianie się akurat o jego kontrakt to mocna przesada.