Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28556
Stary 23.03.2024, 23:29
krysztal napisał(a):Wyświetl post
No jasne,przecież Dawid robił co chciał a trójka właścicieli grała w tym czasie w bierki...
Pasieczny, Dawid i Gula byli tragiczni najgorsze możliwe wybory za czasów TRIO.

I tak wlascicieli trzeba za to winić.

Bardzo dlugo interesuje sie amerykanskimi sportami zawodowymi. Na podstawie tego stwierdzam z calą pewnoscią że najgorszymi cechami determinujacymi zlego wlasciciela jest to ze nie chce sie taki gość uczyc na bledach, chce sam o wszystkim decydować, otacza sie niewlasciwymi ludzmi.

Nazwiska jak Jones, Spanoes, Dolan i wielu innych to wrecz synonimy nieudacznikow w sporcie zawodowym.

Czy nasi wlasciciele uczą sie na bledach? Nie wiem, chcialbym ba życzyłbym nam wszystkim zeby tak bylo.
Czy Krolewski jest idealny - no nie jest. Jednak wydaje sie jakies tam wnioski wyciąga czy to wystarczy to dopiero zobaczymy.
Moim zdaniem jest jeszcze za wczesnie zeby mu wystawiac finalowa ocene aczkolwiek ten moment zajebiscie szybko sie zbliża.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując