|
Jak ja kocham szukanie problemów tam gdzie ich nie ma...
Ormani jest za 2k euro bo na nic lepszego nas nie stac. Jest to low risk - high reward sytuacja bo Wisla za marny grosz (jak na warunki placowe w pilce) dostala zawodnika ktory ma umiejetnosci i jesli dojedzie fizycznie to powinien walczyc o pierwsza 11.
Problemem placowym są
Sapala (do konca 2025 !)
Basha, Junca, Zyro (przed, po lub w trakcie leczenia kontuzji)
Colley (mimo ze gra ostatnio bardzo dobrze jest na ekstraklasowej umowie).
Jezeli awansujemy to chcialbym z góry przygotować osoby na tym forum na przynajmniej 2 lata "walki o spadek".
Odchudzenie kadry, rozsądne wzmocnienia a nie 40 zawodnikow na kontraktach...
Tak wiem Dawid był świetnym prezesem.
P.s. Co do Sapaly to jest stary wyjadacz dobry obóz spokojne miejsce na ławce (wiec cos tam ekstra w ramach kontraktu dostanie xD) jak tylko zagra to kontuzja i mozna w tany xD
Zaklad ze jezeli bedziemy ciagle istnieć to bedzie miał rowniez swietny obóz w lecie xDD
Ostatnio edytowane przez AgresywnyChomik : 23.03.2024 o godz. 23:18.
Malinowy król malowanych róż
|