Drozd napisał(a):

A kasa dla Sapały, 10 000 euro miesięcznie gdzie jest spuszczane? I będzie jeszcze przez 1,5 roku. To nie jest problem?
Omrani na pewno się jeszcze przyda, a wtedy zapanuje cisza. .
.
|
Czy to w Wiśle, czy to w ogóle w świecie futbolu 50% transferów to są kompletne newypały, więc podziwiam ta ślepa wiarę, że zawodnik który zgodził sie grać za pół darmo i o którego nikt się nie zabijał będzie jakkolwiek przydatny. Skoro nawet paru piłkarzy w szatni wkurzyło się kolejnym kontraktom to dziwisz się kibicom że mają dość przepalania kasy?
Z ilu spotkań zapamiętałes Beqiraja? A Medveda? Albo z ostatnich choćby Benito? Przydali się? Mało tu mieliśmy patologicznych transferów żeby teraz za jakikolwiek umierać?
A argument o Sapale jest już kompletnie z dupy. Czy jedynym argumentem na ruch Omranim ma być to że nie tylko na niego palimy kasę? Serio?