Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28542
Stary 23.03.2024, 21:05
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A kasa dla Sapały, 10 000 euro miesięcznie gdzie jest spuszczane? I będzie jeszcze przez 1,5 roku. To nie jest problem?

Omrani na pewno się jeszcze przyda, a wtedy zapanuje cisza. Tak jak zapanowała po pierwszej fazie rundy w temacie Rude. Miało go już po Arce nie być? Kto zrobił z siebie idiotę, ręka do góry.

Omrani ma być liderem pressingu, buchachacha....

Czy Sobczak jest takim liderem? No nie jest i problemu nie ma bo to nie jest jego zadanie. Więc przestańcie się ośmieszać.

Omrani ma wejść na końcówkę, kiedy przeciwnik wybija już na pałę i pressing nie jest potrzebny, bo sami oddają piłkę. Ma wejść i rozepchać się w polu karnym (masa jest atutem). Zgrać piłkę po wrzutce, dać się sfaulować, wykończyć sytuację taką jak miał Sobczak w Gdyni, czyli ustać na nogach i nie dać się przestawić obrońcy. Takiego piłkarza nam brakowało bo wszyscy są mikrzy. Jeżeli się jeszcze okaże, że ma szybką nogę i potrafi strzelić bez trwającego pół godziny zamachu to w meczach przeciwko autobusowi będzie skarbem.

Jest cała armia "dobrze życzących" którzy tylko czekają żeby się do czegoś przyp.... już nawet brzuch Królewskiego jest dogodnym pretekstem. O czym to świadczy? Ano w kwestiach zasadniczych jest dobrze z tendencją do jeszcze lepiej i zwyczajnie gul skacze.
Czy Omrani się przyda czy nie to się dopiero okaże i wtedy Twoje będzie na wierzchu albo tych, którzy twierdzą, że to jeden z idiotycznych wydatków. Że na pewno się przyda to póki co Twoje pobożne życzenia.
Oczywiście, że nieadekwatna pensja Sapały jak i paru innych, którzy nie wiadomo po co tu są jest problemem. Cóż ktoś z Wisły ich chciał, a potem podpisał bezsensowne kontrakty..
Odpowiedz cytując