krysztal napisał(a):

Dobra bo widzę że łapiesz za słowa.Precyzyjnie-przebywał na boisku od 60 minuty,w żadnym wypadku nie można tego nazwać grą przez pół godziny.Chłop snuł się po boisku.
Ps.Jak się już tak łapiemy za słówka to tak Sapała jest w świetnej formie
|
Sapała przecież jest największym wygranym obozu w Turcji.