doktor granat napisał(a):

Do ostatniej chwili udawał, że sharksi nie niszczą Wisły, teraz pisze podobne bzdury-historia zatacza koło?
Minął miesiąc- pierwsze 2 tys. euro (haha-bajka dla naiwnych) spuszczone w kiblu.
|
Spokojnie ponad 3 tyś.Modne jest ostatnio operowanie procentami więc myślę że 1% kasy od Socios poszedł się jebać