Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28535
Stary 23.03.2024, 15:27
krysztal napisał(a):Wyświetl post
YYyy ale on grał pół godziny a nie 15 minut.Z taj samej relacji można usłyszeć że mówiąc wprost jest zapuszczony a presing w jego wykonaniu wyglądał cytuję"ślamazarnie"
Przypominam że to jak chcemy grac obliguje napastnika do ostrego presingu.
No to jak grał pół godziny to fizycznie jest lepiej niż sądziłem. Wedle słów Rude mieli mieć dokręconą śrubę w poprzednim tygodniu.
A realistycznie - zmiany napastnika u nas to zwykle 15-20 minut. Zwłaszcza że aktualnie i Sapała, i Rodado są w naprawdę świetnej formie, a ten drugi nie schodzi prawie nigdy. I zwykle nie ma już wtedy pressingu napastników, tylko hokejowy zamek.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując