Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28532
Stary 23.03.2024, 13:02
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Dziękuję za tę reakcję.
Nie byłeś na sparingu, nie byłeś na treningach, ale wykłócasz się z dziennikarzem, który był i przedstawił swoje wrażenia.
I kto tu jest hejterem?

Z jednym się zgadzam: zobaczymy, co pokaże na boisku (o ile wejdzie - tak, to znowu był hejt z mojej strony).
I żeby nie było: trzymam kciuki, żebym się mylił i ja i dziennikarze i kibice z Rumunii, oraz dziennikarze z
Krakowa.
żeby to jeszcze był dziennikarz który jest jakoś nieprzychylny klubowi ten chłopaczek nawet mniej przebierał w słowach: https://youtu.be/Y6IwBPSo37c?&t=443
Odpowiedz cytując