wolfy napisał(a):

Widzę że jesteś w swoim żywiole. Tylko potem nie płacz że nie jesteś hejterem.
@Drozd - nie wiem, ja nie widzę u niego nadwagi, ale krakowscy hejterzy... Przepraszam, dziennikarze jak widać tak.
Wszystko się sprowadzi do tego co pokaże na boisku.
|
Dziękuję za tę reakcję.
Nie byłeś na sparingu, nie byłeś na treningach, ale wykłócasz się z dziennikarzem, który był i przedstawił swoje wrażenia.
I kto tu jest hejterem?
Z jednym się zgadzam: zobaczymy, co pokaże na boisku (o ile wejdzie - tak, to znowu był hejt z mojej strony).
I żeby nie było: trzymam kciuki, żebym się mylił i ja i dziennikarze i kibice z Rumunii, oraz dziennikarze z
Krakowa.