Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28530
Stary 23.03.2024, 12:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Widzę że jesteś w swoim żywiole. Tylko potem nie płacz że nie jesteś hejterem.

@Drozd - nie wiem, ja nie widzę u niego nadwagi, ale krakowscy hejterzy... Przepraszam, dziennikarze jak widać tak.

Wszystko się sprowadzi do tego co pokaże na boisku.
Dziękuję za tę reakcję.
Nie byłeś na sparingu, nie byłeś na treningach, ale wykłócasz się z dziennikarzem, który był i przedstawił swoje wrażenia.
I kto tu jest hejterem?

Z jednym się zgadzam: zobaczymy, co pokaże na boisku (o ile wejdzie - tak, to znowu był hejt z mojej strony).
I żeby nie było: trzymam kciuki, żebym się mylił i ja i dziennikarze i kibice z Rumunii, oraz dziennikarze z
Krakowa.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując