Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28528
Stary 23.03.2024, 11:28
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Czepiacie się... przecież Markus napisał, że te wieści o wadze i o "pączusiu" to znalazłem u wrogich Omraniemu kibiców i pracowników klubów, a prawda jest zupełnie inna.
Jakoś uczepili się wybitnego piłkarza z nieznanego nikomu powodu.
Przecież nie może być tak, żeby po miesiącu (?) od zatrudnienia waga drastycznie spadła.
To wszystko mięśnie wyrzeźbione w twardych treningach.
Zobaczycie - on jeszcze swoimi warunkami fizycznymi zje (nome omen) tę ligę na śniadanie.
Widzę że jesteś w swoim żywiole. Tylko potem nie płacz że nie jesteś hejterem.

@Drozd - nie wiem, ja nie widzę u niego nadwagi, ale krakowscy hejterzy... Przepraszam, dziennikarze jak widać tak.

Wszystko się sprowadzi do tego co pokaże na boisku.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując