FraMat napisał(a):

Czepiacie się... przecież Markus napisał, że te wieści o wadze i o "pączusiu" to znalazłem u wrogich Omraniemu kibiców i pracowników klubów, a prawda jest zupełnie inna.
Jakoś uczepili się wybitnego piłkarza z nieznanego nikomu powodu.
Przecież nie może być tak, żeby po miesiącu (?) od zatrudnienia waga drastycznie spadła.
To wszystko mięśnie wyrzeźbione w twardych treningach.
Zobaczycie - on jeszcze swoimi warunkami fizycznymi zje (nome omen) tę ligę na śniadanie.
|
Widzę że jesteś w swoim żywiole. Tylko potem nie płacz że nie jesteś hejterem.
@Drozd - nie wiem, ja nie widzę u niego nadwagi, ale krakowscy hejterzy... Przepraszam, dziennikarze jak widać tak.
Wszystko się sprowadzi do tego co pokaże na boisku.