MaLk napisał(a):

Czekaj, moment, bo głębia Twoje argumentacji trochę przerosła moje możliwości intelektualne.
Czyli tak - ja twierdzę, że dorobiłeś do transferu ideologię o tym, że transfer jest dokonywany po to, żeby mieć dobre relacje z agentem Rodado, podczas gdy to, co rzeczywiście powszechnie wiemy o powodach tego transferu to to, że bierzemy go za stosunkowo małe pieniądze do odbudowania po to, żeby coś nam dał po odbudowaniu.
|
Oczywiście to zbieg okoliczności, że mają tego samego agenta, tak samo jak zbiegiem okoliczności było, że Al wytypowała kolegę Kiko u nas na trenera. Błagam Cię, wiadomo że wzięliśmy ten odpad z powodu agenta.