Elendil napisał(a):

|
Bardzo dobra analiza. Żeby było śmieszniej, zamieniliśmy Fernandeza na grajka o takim samym profilu, tylko z gorszym strzałem (Goku), więc z nim w składzie wychodzimy w 10. Cieszy jedynie, że Rude dość szybko się o tym zorientował, więc raczej Goku będzie do końca już tylko zmiennikiem.
|
Przy naszej krótkiej kołderce? Z 11 (12) spotkań do końca to spokojnie w połowie wyjdzie w 1 składzie.
Na dzisiaj macie kontuzjowanego i Baene i Villara, wypada jeszcze jeden z ofensywy i Goku ma bez względu na formę pierwszy skład.