Cytat:
|
No i sprawdziłem.Według słów szanownego miłościwie panującego prezesa z 29 lutego Omrani w ciągu 2 tygodni miał być gotowy na końcówki meczów a po przerwie reprezentacyjnej miał być w formie która pozwoli go wystawić w wyjściowym składzie.Minęły 3 tygodnie,Omrani siada na ławce w sparingu gdzie gra praktycznie drugi skład i dostaje szanse dopiero w 60 minucie(podejrzewam na siłę żeby nie wqurwiać bardziej kibiców)
|
W tym wywiadzie jeszcze było, że Omrani odrzucił jakąś dobrą ofertę z Kazachstanu (ona trwała 3 dni i nie zdecydował się na nią). To bym argument Zaskrońca, ze Omrani to nie jakiś odpad, bo oferty (może jednak tylko jedna oferte?) miał, a wybrał Wisłę.
Pozostaje pytanie kolejne, jak mial takie zajebiste oferty to tu przyszedł za 2 tys euro jeść, przepraszam grać?
Także mysle, ze to jest grubymi nićmi szyte wszystko. To ile on zarabia, po co tu jest, kto nalegał aby go brać itp.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.