|
Czepiacie się... przecież Markus napisał, że te wieści o wadze i o "pączusiu" to znalazłem u wrogich Omraniemu kibiców i pracowników klubów, a prawda jest zupełnie inna.
Jakoś uczepili się wybitnego piłkarza z nieznanego nikomu powodu.
Przecież nie może być tak, żeby po miesiącu (?) od zatrudnienia waga drastycznie spadła.
To wszystko mięśnie wyrzeźbione w twardych treningach.
Zobaczycie - on jeszcze swoimi warunkami fizycznymi zje (nome omen) tę ligę na śniadanie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|