Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28523
Stary 22.03.2024, 15:33
Czepiacie się... przecież Markus napisał, że te wieści o wadze i o "pączusiu" to znalazłem u wrogich Omraniemu kibiców i pracowników klubów, a prawda jest zupełnie inna.
Jakoś uczepili się wybitnego piłkarza z nieznanego nikomu powodu.
Przecież nie może być tak, żeby po miesiącu (?) od zatrudnienia waga drastycznie spadła.
To wszystko mięśnie wyrzeźbione w twardych treningach.
Zobaczycie - on jeszcze swoimi warunkami fizycznymi zje (nome omen) tę ligę na śniadanie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując