Wyświetl pojedynczy post
Manhunt.
Socios Wisła Kraków
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3422
Stary 21.03.2024, 21:29
10k miesięcznie na omraniego, 20k na bashe, 20k na Żyro, Colley zapewne z ektraklasowym kontraktem (którego mogliśmy sprzedać), junca 20k, Sapały Łasickie, ile czasu Uryga siedział na ławce(pomijam jego obecną słabą formę) takich przypadków naszej drużynie jest niestety za dużo. Często wiele osób w tym temacie zapomina o jednej ważnej rzeczy, że Królewski nie jest tutaj od dwóch lat, tylko od prawie 5 lat. Był w klubie jak podpisywaliśmy te kontrakty, które obrecnie nam ciążą. Stać nas tylko i wyłącznie na szrot bo klub jest od dawna źle zarządzany. Ciągle zwalanie winy na czynniki zewnętrzne, tu jakieś stare trupy, tu inflacja, tu wysoki czynsz, ale zero winy we własnej osobie. Manipulowanie liczbami na prawo i lewo(tak jak ktoś wyżej pisał) byleby zgadzała się własna narracja i oblężona twierdza. No właśnie Drozd kluczowy w tej sprawie był spadek i co zrobiły osoby, które wtedy zarządzały? Chcieli szturmować awans szklanym Bashą, szklanym Żyro... Ile wydaliśmy od spadku kasy na pensje i jaki jest tego efekt? Jak to jest, że biedniejsze kluby potrafiły awansować, znaleźć solidniejszych piłkarzy i trenera tylko nie my? Dlaczego odrzucaliśmy oferty za piłkarzy? Ludzie bez doświadczenia na kluczowych stołkach tj. prezes, trener, dyrektor sportowy gdzie w tym była i jest jakaś wizja? Przecież nam sam awans do eklapy nic nie da(może jedynie przedłużenie wegetacji) z obecnym zarządzaniem bo kase z eklapy znowu przejemy na szrot i pewnie pójdą na premie za awans.
Odpowiedz cytując