Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3420
Stary 21.03.2024, 20:42
Oczywiście, że jest za wiele spraw odpowiedzialny, najbardziej za zostawienie Sobola po wtopie z Sosnowcem. Jednak wzrost długów wynika z braku wpływów z Ekstraklasy. Kasę za dany sezon dostaje się w kolejnym. Dlatego pierwszy rok w 1 lidze nie był jeszcze tak dramatyczny jeżeli chodzi o kasę. Kolejny to już -10 baniek w budżecie, a kontrakty podpisywane za czasów Brzęczka płacić trzeba.

Jest też wiele innych spraw o które można mieć pretensje do Królewskiego, jak choćby traktowanie kibiców. Ostatnie kuriozalne wyliczenia zysków z dnia meczowego najlepszym przykładem.

Moja nadzieja opiera się o to że wreszcie temat najważniejszy czyli drużynę, powierzył profesjonalistom, nie tylko z nazwy. Efekty powoli zaczynają być widoczne.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując