Cytat:
|
Tak się składa, że Omrani może też grać na skrzydle, czyli tam, gdzie mamy największe braki w ofensywie.
|
Że jak? Największe braki na skrzydłach?
Bregu, Alfaro, Villar, Baena, Goku
O jakich brakach Ty mowisz


5 zawodnikow, ktorych kazdy klub w naszej lidze bralby w ciemno na 3 pozycje. Maksymalnie 3 pozycje, bo na OPS moze grac tez Duda, Talar, Gogol.
Litosci.
Cytat:
|
Napastników jest dwóch: Sobczak i Rodado. Żyro leczy się średnio dwie trzecie sezonu (analogicznie mamy Bashę na środku) a Sarga to już jest śmiech na sali. Równie dobrze, a nawet lepiej możesz tam wpisać Szywacza.
|
Brożek jak miał 19 lat to też był śmiech na sali

Z takim podejściem żaden młody nigdy nic tutaj nie osiągnie. Łącznie z Dudą i Krzyżanowskim.
A Żyro to obecnie 3 napastnik. Emrani czy jak mu tam jest 4 lub 5.
Cytat:
Ale te długi wynikają z polityki klubu za czasów rządów Błaszczykowskich i Brzęczka. Wynikają ze spadku z ekstraklasy za który odpowiada Błaszczykowski i Brzęczek w dużo większym stopniu niż Królewski. Kontrakty wtedy podpisywane drenują nas do dzisiaj, a co z nich mamy sportowo? Sapała z Tychami pokazał co.
Z grubą kasę poprzednicy Królewskiego zbudowali dream team na 10 miejsce w lidze. Królewski za podobną kasę dzięki Kiko sklecił "drużynę" która była o krok od awansu, mimo wcześniejszych strat punktowych. Sprawę zawalił trener pozostałość po poprzednikach. Błędem Królewskiego było zostawiania go na kolejny sezon i to jest poza dyskusją. Mam jednak przypuszczenia, że ktoś go w tym zachowaniu utwierdzał i nie była to sztuczna inteligencja, a na pewno nie tylko.
Teraz jest sytuacja taka, że z worem kamieni na plecach, które nic nam nie dają sportowo musimy próbować awansować. Jeżeli trafia się okazja jak Bregu czy Omrani to trzeba próbować, wierzyć i trzymać kciuki, a nie biadolić na zapas. Cały koszt utrzymania Omraniego to niecała miesięczna wypłata Sapały. Który jest bardziej przydatny?
|
Jesteś inteligentny gość. Po ludzku Cię rozumiem, że chcesz się łudzić. Ale im szybciej tych złudzeń się pozbawisz tym lepiej dla Ciebie.
królewicz, przypominam tylko, jest w klubie od samego początku trio. Wszystkie decyzje jak publicznie oświadczał akceptował, popierał i brał za nie odpowiedzialność.
Za podpisywane kontrakty także.
Poza tym największy skok długów to ostatnie 2 lata, kiedy królewicz ma autonomie w decyzjach. To on zadłuża najbardziej klub, nie błaszczykowscy.
Taka jest prawda. Czy Ci się to podoba, czy nie.