Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3419
Stary 21.03.2024, 20:17
Cytat:
Tak się składa, że Omrani może też grać na skrzydle, czyli tam, gdzie mamy największe braki w ofensywie.
Że jak? Największe braki na skrzydłach?
Bregu, Alfaro, Villar, Baena, Goku
O jakich brakach Ty mowisz 5 zawodnikow, ktorych kazdy klub w naszej lidze bralby w ciemno na 3 pozycje. Maksymalnie 3 pozycje, bo na OPS moze grac tez Duda, Talar, Gogol.
Litosci.


Cytat:
Napastników jest dwóch: Sobczak i Rodado. Żyro leczy się średnio dwie trzecie sezonu (analogicznie mamy Bashę na środku) a Sarga to już jest śmiech na sali. Równie dobrze, a nawet lepiej możesz tam wpisać Szywacza.
Brożek jak miał 19 lat to też był śmiech na sali Z takim podejściem żaden młody nigdy nic tutaj nie osiągnie. Łącznie z Dudą i Krzyżanowskim.
A Żyro to obecnie 3 napastnik. Emrani czy jak mu tam jest 4 lub 5.



Cytat:
Ale te długi wynikają z polityki klubu za czasów rządów Błaszczykowskich i Brzęczka. Wynikają ze spadku z ekstraklasy za który odpowiada Błaszczykowski i Brzęczek w dużo większym stopniu niż Królewski. Kontrakty wtedy podpisywane drenują nas do dzisiaj, a co z nich mamy sportowo? Sapała z Tychami pokazał co.

Z grubą kasę poprzednicy Królewskiego zbudowali dream team na 10 miejsce w lidze. Królewski za podobną kasę dzięki Kiko sklecił "drużynę" która była o krok od awansu, mimo wcześniejszych strat punktowych. Sprawę zawalił trener pozostałość po poprzednikach. Błędem Królewskiego było zostawiania go na kolejny sezon i to jest poza dyskusją. Mam jednak przypuszczenia, że ktoś go w tym zachowaniu utwierdzał i nie była to sztuczna inteligencja, a na pewno nie tylko.

Teraz jest sytuacja taka, że z worem kamieni na plecach, które nic nam nie dają sportowo musimy próbować awansować. Jeżeli trafia się okazja jak Bregu czy Omrani to trzeba próbować, wierzyć i trzymać kciuki, a nie biadolić na zapas. Cały koszt utrzymania Omraniego to niecała miesięczna wypłata Sapały. Który jest bardziej przydatny?
Jesteś inteligentny gość. Po ludzku Cię rozumiem, że chcesz się łudzić. Ale im szybciej tych złudzeń się pozbawisz tym lepiej dla Ciebie.

królewicz, przypominam tylko, jest w klubie od samego początku trio. Wszystkie decyzje jak publicznie oświadczał akceptował, popierał i brał za nie odpowiedzialność.
Za podpisywane kontrakty także.
Poza tym największy skok długów to ostatnie 2 lata, kiedy królewicz ma autonomie w decyzjach. To on zadłuża najbardziej klub, nie błaszczykowscy.

Taka jest prawda. Czy Ci się to podoba, czy nie.
Odpowiedz cytując